Tri-Hole Optinio tinklo Skirstytuvo + FTTH Lašas Kabelis, Valikliai

Tri-Hole Optinio tinklo Skirstytuvo + FTTH Lašas Kabelis, Valikliai  €10.67
  • Pavadinimas: optinio pluošto lengvųjų frakcijų pašalinimo įrenginio
  • Prekės Pavadinimas: PACBTECH
  • Elemento Ilgio: 1m
  • DYDIS: 125(L)X 70(H)X29(W
  • Jungties tipas: Hibridas
  • Suderinamas: H3C
  • Skaidulų Tipas: Vieną Režimas
  • Modelio Numeris: Fiberstriper

Trys skylės optinio tinklo skirstytuvo

Šis modelis performas visų bendro pluošto išpardavimas funkcijas,tai optinio tinklo skirstytuvo juosteles 1.6-3 mm pluošto striukė žemyn 600-900 mikronų rezervo danga ,antrą skylę juosteles 600-900 mikronų rezervo danga iki 250 mikronų danga ir trečioji skylė yra naudojamos juostelės 250 micon kabelis žemyn stiklo pluošto be nubrozdinimų ar įbrėžimų, Pilnas ilgis: 148mm nenaudokite reikia reguliuoti diafragmą, labiausiai greito nuėmimo Specialus liejimo įrankis, frezavimo, tikslumo diafragmos, kuris negadina pluošto išpardavimas Trijų specialių grupinių išpardavimas dizaino FTTH Lašas Kabelis Striptizo Šią Visuotinę Striptizo 3.1x2.0mm FTTH lašas kabeliai su plieno vielos arba FRP stiprumo valstybių.Pagamintas iš cinko lydinio plieno, su PVC, neslidžia rankena.Gerinti kabelių sujungimas, daugiau efektyvus ir paprastas naudoti.FTTH pasėlių kabelis , pluošto apvalkalo skersmuo 125m

Vežimą : 1.Visi užsakymai bus greitai tvarkomi, ir bus išvežti į 3~5days po mokėjimas patvirtino, Atostogų laikas pratęsiamas. 2.Mes tik laivas elementą prie patvirtino, kad adresus, todėl prašome įsitikinkite, kad jūsų užsakymas adresas atitinka savo pristatymo adresą. 3.Neprivaloma siuntimo būdai: Kinija Paštu, Oro Paštu, HongKong Post Oro Paštu, ePacket, EMS, DHL, "Fedex", UPS, ir tt 4.EMS paprastai trunka apie 6-13 dienų, daugiau ar mažiau.Jei nuotolinio regione, ji bus šiek tiek ilgesnį laiką; Jei dėl pirkėjo muitinės priežasties, ji bus šiek tiek ilgesnis, 5.DHL, UPS, TNT, "FedEx" paprastai trunka apie 4-6 dienas, daugiau ar mažiau.Jei nuotolinio regione,Ji bus šiek tiek ilgesnį laiką; Jei dėl pirkėjo muitinės priežasties, ji bus šiek tiek daugiau laiko. 6.Jūs galite sekti siuntinį su sekimo numerį, svetainėje: Mokėjimas: priimame sąlyginio Deponavimo.Galite Mokėti per Alipay, Viza, "MasterCard", " Western Union, Paypal arba Banko pavedimu į Parduotuve-Kaina.cam.Patarimai: Jei jūsų krovinys sveria iki 20 kg arba daugiau arba jums reikia didesnio kiekio, prašome susisiekti su mumis arba rašykite mums, mes suteiksime jums naują pakavimo specifikacijas ir stengiamės sutaupyti siuntimo išlaidas galite Garantija: Mes suteikiame 6-12 mėnesių garantija.Jei prekė yra su trūkumais, prašome pranešti mums per 3 dienas po pristatymo.Visi daiktai turi būti grąžinti į savo pradinę būklę, siekiant gauti grąžinamąją išmoką arba biržos prekių.Straipsniai grįžo po 15 dienų nuo pristatymo, yra tinkamos finansuoti tik remonto.Pirkėjas yra atsakingas už visas siuntimo išlaidas.Perkant, tai reiškia, kad pirkėjas davė tylų sutikimą politikos.Jeigu reikia daugiau informacijos, prašome nedvejodami kreipkitės į mus, mes su jumis dirbs pasiekti win-win.Atsiliepimų: Mes išlaikyti aukštą meistriškumą ir siekti 100% klientų pasitenkinimo!Atsiliepimai yra labai svarbu mums , Mes prašome, kad jūs su mumis, kol jūs suteikiate mums neutralus ar neigiamas grįžtamasis ryšys, kad galėtume tinkamai spręsti savo problemas.Neįmanoma spręsti problemų, jei mes nežinome apie jas, Susisiekite su Mumis:

Žymos: šviesolaidiniai vieną režimas, dvp splicer, Pluošto, kevlar žirklių, ftth, cleaver optinio pluošto, šviesolaidinių, valikliai, ftth lengvųjų frakcijų pašalinimo įrenginio, lengvųjų frakcijų pašalinimo įrenginio už optika, optinio pluošto plastikas


  • Originalus ADC-13 Baterijos Įkroviklis AC Adapteris, skirtas Fujikura 60s FMV-60S 62s 18S Sintezės Splicer BTR-08 Baterijos Adapteris

    Originalus ADC-13 Baterijos Įkroviklis AC Adapteris, skirtas Fujikura 60s FMV-60S 62s 18S Sintezės Splicer BTR-08 Baterijos Adapteris

    Produktų Duomenys: Prieš Y ou Pirkti 1: Visiems produktams, kurie parduodami bendrovės yra originali, tiesiogiai pristatyti gamintojo sandėlio, visiškai jums pirkti tikri. 2: ši parduotuvė: principo laikytis kokybės pirma, paslauga pirma, klientas pirmą, ir siekiame jums tarnauti su geriausius produktus, geriausia kaina ir greitas aptarnavimas. 3:
    €167.24
  • FOSH 472579A SFP+ 6G-0.3 KM LAM 850NM Multimode optinis modulis

    FOSH 472579A SFP+ 6G-0.3 KM LAM 850NM Multimode optinis modulis

    Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai?Daugiau dalių numeriai?Citata BOM?Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija.Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos. Dλkojame uώ SeeMe Technology Co., LTD Apmokėjimas: Deponavimo Paslaugas Jei
    €28.65 €25.78
  • SC/UPC į FC/UPC Optinio Pluošto Pleistras Laido Multimode OM1 62.5/125um Fibre Channel Kabelis 3.0 mm 3M sc-fk jungtis pluošto megztinis

    SC/UPC į FC/UPC Optinio Pluošto Pleistras Laido Multimode OM1 62.5/125um Fibre Channel Kabelis 3.0 mm 3M sc-fk jungtis pluošto megztinis

    Produkto aprašymas: Aukštos Kokybės ir Ekonomiškai Efektyvių 62.5/125µm Multimode Lenkimo Nejautrus Optinio Pluošto Kabelis OM1 62.5/125um vienos rūšies lenkimo nejautrus optinio pluošto kabelis yra mažiau slopinimas, kai sulenkta arba susukti, palyginti su tradiciniais optinio pluošto kabeliai ir tai bus įrengimą ir priežiūrą optinio pluošto kabeliai
    €2.52

  • AUA 10 mw Visos Tipo Vaizdo Gedimų Lokatorius Optinio Pluošto Kabelio Testeris, Matuoklis Už kabelinę televiziją 10km

    AUA 10 mw Visos Tipo Vaizdo Gedimų Lokatorius Optinio Pluošto Kabelio Testeris, Matuoklis Už kabelinę televiziją 10km

    Bandymo pen šiuo metu Telekomunikacijų China Netcom CRC ir inžinerinių tinklų pajungimo naudoja raudonas rašiklis, dauguma didelės galios, stiprus signalas, šviesos yra pakankamai.Bendroji sąsaja FC ST SC, tik apgailestauti, kad 1,5 LC sąsaja netaikomas, reikia konvertuoti į eilutę arba) konvertavimo galvos testą.Šiuo metu yra daug įmonių yra sąmoningai
    €13.65 €10.92
  • 10vnt 980nm FC/APC FC/UPC optinio pluošto patchcord 0,5 m 1m 2m 3mtr 0,9 mm loose tube ftth jumper nemokamas pristatymas šviesolaidžių HI980nm

    10vnt 980nm FC/APC FC/UPC optinio pluošto patchcord 0,5 m 1m 2m 3mtr 0,9 mm loose tube ftth jumper nemokamas pristatymas šviesolaidžių HI980nm

    Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp/tel:+86-13065838003 SKELBIMAS: Pls susisiekti su mumis laisvai: 1>kiti jungtis; 2>kiti ilgis. HI980nm FC/APC FC/UPC optinio pluošto patchcord 0,5 m 1m 2m 3mtr 0,9 mm loose tube ftth jumper nemokamas pristatymas ELINK šviesolaidžių 980nm PIC Parodyti:
    €13.36
  • ZHWCOMM 10VNT CFS-3 Miller Optinio Pluošto Nuėmimo Replės FTTH Trys Skylės lengvųjų frakcijų pašalinimo įrenginio Tiekėjas už Miller

    ZHWCOMM 10VNT CFS-3 Miller Optinio Pluošto Nuėmimo Replės FTTH Trys Skylės lengvųjų frakcijų pašalinimo įrenginio Tiekėjas už Miller

    ZHWCOMM 10VNT CFS-3 Miller Optinio Pluošto Nuėmimo Replės FTTH Trys Skylės lengvųjų frakcijų pašalinimo įrenginio Tiekėjas už Miller Produkto Atributus, Aukštos kokybės, Tinka dauguma taikymo optinis networkService naudojami išpardavimas 125 mu 250 mu m optinio pluošto dangos sluoksnio viršuje 1.98 mm skylė gali būti naudojamas išpardavimas uodegos pluošto
    €29.41
  • Kontaktai

    [email protected]

    Dalintis